Czas i koszty dostawy

      Nasze słodycze są wypiekane wyłącznie na zamówienie i  w związku z tym nasi cukiernicy muszą mieć pewien zapas czasu, aby przygotować słodkości.

     Ciasteczka są wykonywane i dekorowane ręcznie. Aby zapewnić ich trwałość, muszą pewien czas odczekać zanim trafią w Państwa ręce. Dlatego jeżeli chcą mieć Państwo pewność, że słodycze dotrą pod wskazany adres w terminie, prosimy o złożenie zamówienia minimum 2  tygodnie wcześniej, a w okresie Świątecznym 3 tygodnie wcześniej.
 
Niektóre słodycze potrafimy przygotować w trybie expresowym w kilka dni, prosimy wtedy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy.

Składając zamówienie poprzez sklep internetowy, prosimy w miejscu komentarza do zamówienia wpisać proponowany przez Państwa termin realizacji zamówienia

     Uprzejmie informujemy, że w okresie przedświątecznym i przy dużej ilości zamówień, czas realizacji ulega wydłużeniu, dlatego zamówienia należy wówczas składać wcześniej.
Wszelkie materiały graficzne prosimy przesyłać w formacie jpg, png, pdf, corel, eps  w formularzu zamówienia lub na adres: info@cukierniareklamowa.pl
 
Koszt dostawy

 Zamówiony towar :

1. można odebrać osobiście w Katowicach, ul. Bednorza 2a budynek F2, w naszym Biurze, po uprzednim uzgodnieniu terminu, tel : 602 15 25 99

lub

2. dostarczymy za pośrednictwem firmy kurierskiej Fedex

Opłata za przesyłkę zamówienia wynosi 29 zł brutto za paczkę lub 36 zł za dostawę paczki za pobraniem. Ilość paczek jest uzależniona od ilości i rodzaju słodyczy.

Czas dostawy wynosi z reguły następny dzień po wysyłce paczki z cukierni - kurierzy mają czas na dostawę max 2 dni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl