Opcje przeglądania
Szybki kontakt

Grzegorz

Telefon: +48 881 936 673
E-mail: biuro@cukierniareklamowa.pl

Anna

Telefon: + 48 602 15 25 99
E-mail: info@cukierniareklamowa.pl

Czekoladki reklamowe z logo firmy jako forma skutecznej reklamy

Czekoladki z logo firmy klienta, których wykonywaniem zajmujemy się w Artystycznej Cukierni Reklamowej „Ania”, znajdują dla siebie zastosowanie przede wszystkim podczas różnego rodzaju eventów. Uczestnicy tego typu imprez na pewno zdecydowanie chętniej zechcą wysłuchać przygotowanej z myślą o nich oferty, jeśli zostaną zachęceni ku temu poprzez poczęstowanie ich pysznymi słodkościami, umieszczony zaś na nich znak firmowy na pewno utkwi im znacznie głębiej w pamięci. Czekoladki reklamowe z logo doskonale sprawdzają się praktycznie wszędzie, ponieważ – jak wiadomo – większość ludzi przepada za słodyczami. Nie trzeba ich zatem długo namawiać do spróbowania czekoladek, które wykonujemy na życzenie klientów, bardzo często realizując też utworzone przez nich projekty.

Kłapouch biała czekolada z nadrukiem Kłapouch biała czekolada z nadrukiem
Cena:

16,80 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 13,66 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Kotek biała czekolada z nadrukiem Kotek biała czekolada z nadrukiem
Cena:

15,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 12,20 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Czekoladki koła z jadalną grafiką Czekoladki koła z jadalną grafiką
Cena:

3,80 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 3,09 zł

szt.
zobacz więcej

Pyszne i atrakcyjne cenowo czekoladki reklamowe

Czekoladki z nadrukiem w postaci jadalnej grafiki prezentują się wyjątkowo efektownie, co samo w sobie stanowi jeden z głównych powodów ku temu, by po nie sięgnąć, a następnie sprawdzić ich smak. Najmniej oporów przed wykonaniem tej czynności przejawiają oczywiście dzieci, dlatego zdecydowanie warto zaopatrzyć się w większą ilość ciastek, a następnie podarować im przy nadarzającej się ku temu okazji. Warto pamiętać jednocześnie, że wszyscy jesteśmy – w mniejszym lub większym stopniu – podatni na reklamę, co w wielu przypadkach sprawia, że czekoladki z logo firmy przynoszą oczekiwany skutek w postaci pozyskania kolejnych nabywców danego produktu lub użytkowników usługi.

Dlaczego jeszcze warto sięgnąć po czekoladki z logo?

Coraz większa popularność czekoladek reklamowych stanowi rezultat m.in. ich atrakcyjności cenowej, ponieważ za wykonanie takiej samej ilości koszulek, kubków oraz wielu innych gadżetów należy zapłacić znacznie więcej. Poza tym wielu producentów przyjmuje wyłącznie zlecenia dotyczące hurtowych ilości określonych produktów. W naszej Artystycznej Cukierni Reklamowej „Ania” minimalne zamówienie obejmuje jedynie 10 sztuk czekoladek z logo firmy, dostępnych w bardzo dobrej cenie i różnych odsłonach. Jeśli więc zależy Państwu na pozyskaniu skutecznej i taniej zarazem reklamy własnego przedsiębiorstwa, służymy swoimi umiejętnościami manualnymi oraz wieloletnim doświadczeniem w przygotowywaniu wypieków.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl